Wizytacja kanoniczna


W piątek 1 marca 2019r. ks. Bp Edward Frankowski przeprowadził wizytację kanoniczną naszej parafii.

Były to różne spotkania i modlitwa z pasterzem. Kościół miał zawsze wielki szacunek dla ludzi chorych. Dlatego do nich ks. biskup udał się w pierwszej kolejności, potem do rodziców i krewnych kapłanów oraz sióstr zakonnych, później odwiedził naszą szkołę. Po południu spotkał się z OSP Kłyżów a na cmentarzu wspólnie modliliśmy się za śp. ks. Kanonika Andrzeja Sekulskiego i wszystkich zmarłych parafian. Największym przeżyciem była Eucharystia o godz. 17 poprzedzona prezentacją grup duszpasterskich. Spotkanie z Radą Parafialną zakończyło wizytę biskupa Edwarda.

Dziękując za modlitwę i słowa ks. biskupowi Edwardowi Frankowskiemu parafianie również pamiętali o 30 rocznicy sakry biskupiej.

"Niech Duch Święty otacza Cię swoim Światłem,
Miłosierny i łaskawy Pan zawsze strzeże.
Maryja Dziewica otula Matczyną opieką
A św. Maksymilian wyprasza radość w posłudze duszpasterskiej.
Szczęść Boże"

Galeria