Jubileuszowe Dni Młodych

Szybka organizacja i sprawne przygotowanie do wyjazdu na Dni Młodych pokazały siłę ducha młodzieży w naszej parafie. Zorganizowana grupa 27 osób udała się na Jubileuszowe Dni Młodych Diecezji Sandomierskiej w niedzielę 29 kwietnia 2018 roku. Atmosfera i życzliwe przyjęcie przez gospodarzy budzą miłe wspomnienia.

Podsumowaniem tych dni była wspólna msza święta w Sandomierzu 1 maja 2018 roku z udziałem biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Ks. biskup zachęcił nas, aby nie rezygnować z marzeń. Warto podejmować wysiłek, aby mieć przed sobą perspektywy życia opartego na Bogu.

Przygotowane atrakcje po mszy świętej wypełniły nasz czas, który szybko minął. Wróciliśmy do domu z pewnymi przygodami, ale warto było.