Jerycho Różańcowe z okazji 200 – lecia Diecezji Sandomierskiej


Jerycho Różańcowe z okazji 200 – lecia Diecezji Sandomierskiej w naszej parafii rozpoczęliśmy w poniedziałek  9 kwietnia 2018 roku mszą św. o godz. 19.00 przy licznym udziale parafian. Zapalenie świecy przy ołtarzu Matki Bożej było widomym znakiem początku naszej modlitwy. Róże Różańcowe prowadząc adoracje w kościele były nieprzerwanym kręgiem modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Księża rodacy i siostra zakonna podczas mszy świętej o północy modlili się o nowe powołania do służby w Kościele. Wiele osób mimo zmęczenia trwało na modlitwie w kościele podczas godzin nocnych. Poranny śpiew Godzinek ku czci NMP i różaniec przygotował nas do mszy świętej odprawionej w intencji całej naszej parafii. W ciągu dnia nie tylko dorośli ale i młodzież adorowali Jezusa obecnego w Eucharystii.

Wieczorem we wtorek o godz. 18.00 msza święta połączona z Aktem zawierzenia rodzin Matce Bożej była zakończeniem modlitwy - Jerycho Różańcowe. Po mszy świętej o godz. 19.05 została zgaszona świeca maryjna i w ten sposób 24 – godzinna adoracja została dopełniona w naszej parafii.